fbpx

Apie mus

DRAUGAUKIME! MES MOKAME DRAUGUS SAUGOTI IR BRANGINTI!

Renginių organizavimas, – tai mūsų alfa ir omega, kertinis pamatų akmuo, nuo kurio prasidėjo sėkmingos ateities vizijos statyba. Esame patyrę, linksmi ir kūrybingi renginių organizatoriai, linkę dalintis idėjomis ir skleisti gerą nuotaiką.
Nesvarbu, kas tai būtų – ar vieši renginiai, ar įmonių gimtadieniai, ar privačios šventės, ar vestuvių, ar gimtadienių organizavimas – visada stengiamės įsiklausyti į klientų norus ir įgyvendinti jų svajones.
Kas jums neduoda ramybės? Esate girdėje, jog konferencijų organizavimas – daug laiko ir pastangų reikalaujantis dalykas? Patikėkite tai mums! Planuojate pobūvį, bet nežinote, kas galėtų užsiimti dekoracijų gamyba? Mūsų telefonai puslapio apačioje – paskambinkite! Neturite supratimo, kas yra viešieji ryšiai? Jums pasisekė, kad radote „Artis Totus“ – mes su džiaugsmu prisidėsime prie jūsų įvaizdžio kūrimo! Nes esame profesionalūs, pareigingi ir patikimi partneriai.
Į mus galite drąsiai kreiptis, jei jus domina ir video ar dizaino paslaugos, nestandartiniai sprendimai arba ieškote planuojamos reklaminės kampanijos ar reklaminės akcijos idėjų generatoriaus bei vykdytojo.
Mes žinome, su kuo „valgoma“ kultūra ir menas, nes šioje srityje dirbame daugiau nei dešimtmetį. Todėl nuoširdžiai siūlome jums – draugaukime!

KONTAKTAI
1

info@artistotus.lt
+370 648 56747

Direktorius Egidijus Å varcas

UAB „Artis consorcium”
Įmonės kodas 303671858
PVM kodas LT100009213313

Prenumeruokite naujienlaiškį:

Parašykite mums
1

    x