fbpx

Renginiai įmonėms

Geras įmonės darbas tiesiogiai priklauso nuo daugelio veiksnių. Vienas svarbiausių – gera atmosfera kolektyve. Niekas labiau nesuartina žmonių, kaip kartu leidžiamas laisvalaikis. Nesvarbu, koks metų laikas už lango, mes galime pasirūpinti bet kokiu Jūsų įmonės renginiu, bet kokioje Jūsų pageidaujamoje arba mūsų pasiūlytoje vietoje. Sukursime originalų scenarijų, pasirūpinsime visais techniniais klausimais, sumontuosime sceną, apšvietimą, įrengsime palapinę ar pavėsinę, pastatysime atrakcionus ir pakviesime geriausius vedėjus bei atlikėjus. Taip pat galime pagaminti visus renginiui reikalingus aksesuarus: proginius marškinėlius, prizus, diplomus ir kt. Jūsų renginį profesionaliai nufilmuosime ir sumontuosime vaizdo klipą. Mūsų tikslas – atsižvelgiant į išsakytus pageidavimus, suorganizuoti nepriekaištingą renginį, paliksiantį malonų įspūdį bei geras emocijas Jums ir Jūsų kolektyvui.

Įmonių gimtadieniai:

Artėja Jūsų įmonės gimtadienis? Norite nustebinti klientus ir įmonės darbuotojus įsimintina švente? Patikėkite visus rūpesčius mums! Mes išklausysime Jūsų lūkesčius ir pageidavimus, parašysime originalų scenarijų, atitinkantį Jūsų įmonės veiklą ir poreikius! Pasiūlysime meninius sprendimus, kurie nepaliks abejingo nė vieno Jūsų įmonės gimtadienio dalyvio!
Viską įgyvendins geriausi šios srities profesionalai!
Gimtadienis Jūsų, idėjos mūsų!

Naujų pastatų atidarymas:

Naujo pastato ar biuro atidarymas – visada šventė! O kiekvienai šventei būdingi savi akcentai! Mes visus atidarymo akcentus sudėliosime taip, kad apie naujo pastato ar biuro “gimimą” garsas pasklitų toli, toli už Jūsų miesto ribų! O Jūsų konkurentai dar ilgai pavydžiai šnabždėsis prisimindami Jūsų šventę!

Produktų pristatymas:

Norint sėkmingai plėtoti verslą labai svarbu, kad apie Jūsų produktus ir Jūsų veiklą žinotų kuo didesnis ratas žmonių. Šiuos tikslus puikiai pateisina įmonės ar jos kuriamo produkto pristatymas. Mūsų siūlomo pristatymo metu yra aiškiai išdėstomi visi įmonės ar produkto privalumai, o informacija tikslingai pasiekia naujus klientus.
Mes puikiai išmanome šią sritį, todėl siūlome:

  • Sudaryti pristatymo (prezentacijos) planą bei sąmatą.
  • Parinkti tinkamą vietą bei laiką.
  • Sudaryti pristatymo (prezentacijos) planą bei sąmatą.
  • Susisteminti ir paruoÅ¡ti medžiagą apie jÅ«sų įmonę, jos veiklą ir kuriamus produktus ar siÅ«lomas prekes.
  • Informaciją patalpinti į pageidaujamą laikmeną ( kompaktiniai diskai, atminties kortelės, usb atmintukai ir kt.)
  • Parinkti reikiamą įrangą informacijos peržiÅ«rai (projektoriai, monitoriai, ekranai, užsklandos ir kt.)
  • IÅ¡platinti prezentacinius kompaktinius diskus susirinkusiems.
KONTAKTAI
1

info@artistotus.lt
+370 648 56747

Direktorius Egidijus Å varcas

UAB „Artis consorcium”
Įmonės kodas 303671858
PVM kodas LT100009213313

Prenumeruokite naujienlaiškį:

Parašykite mums
1

    x